Compresor Fiat-Lancia 0.9i-1.4i

Sale

280,00 lei 500,00 lei

1 in stock
SKU CC1048
Add to wishlist Add to compare

Description

Compresor Ford-Fiat-Lancia 0.9i-1.4i – SCSB06 Dezmembrari Auto Multimarca: Stoc depozit Bacau peste 10.000 de repere(Motoare-Cutii de viteze- Alternatoare -Compresoare Ac- Electromotoare – Portiere – Faruri – Cardane -Jante – Injectoare – Pompe Abs ETC)

Cod Intern : CC1048









FIAT 5174731
FIAT 46782669
FIAT 71785268
FIAT 71721833
FIAT 71721733
LANCIA 51747318


 







































 ABARTH  An fabricație  kW  CP  cmc  Design
500 / 595 / 695 (312_) 1.4 (312.AXD1A) 08.2008 – 99 135 1368 hatchback
           
 FIAT  An fabricație  kW  CP  cmc  Design
500 (312_) 1.2 (312AXA1A) 07.2007 – 51 69 1242 hatchback
500 (312_) 1.4 (312AXC1B, 312CXC1B) 10.2007 – 74 100 1368 hatchback
500 C (312_) 1.2 (312CXA1A, 312AXA1A) 09.2009 – 51 69 1242 Cabriolet
500 C (312_) 1.4 (312CXC1B, 312AXC1B) 09.2009 – 74 100 1368 Cabriolet
BRAVO II (198_) 1.4 (198AXA1B) 04.2007 – 12.2014 66 90 1368 hatchback
IDEA (350_) 1.2 16V 01.2004 – 59 80 1242 microbus
IDEA (350_) 1.4 10.2005 – 57 77 1368 microbus
IDEA (350_) 1.4 16V 01.2004 – 70 95 1368 microbus
PANDA (312_, 319_) 1.2 (312PXA1A) 02.2012 – 51 69 1242 hatchback
PANDA / PANDA CLASSIC (169_) 1.1 (169.AXA1A) 09.2003 – 40 54 1108 hatchback
PANDA / PANDA CLASSIC (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A) 09.2003 – 44 60 1242 hatchback
PANDA / PANDA CLASSIC (169_) 1.2 4×4 (169.AXB2A) 10.2004 – 44 60 1242 hatchback
PUNTO (188_) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639,…

De la an fabricatie: 04.2001
09.1999 – 04.2006 59 80 1242 hatchback
PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250)

De la an fabricatie: 04.2001
09.1999 – 12.2010 44 60 1242 hatchback
PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 09.2003 – 03.2012 44 60 1242 hatchback
PUNTO (188_) 1.4 09.2003 – 03.2012 70 95 1368 hatchback
PUNTO Van (188_) 1.2 60

De la an fabricatie: 04.2001
02.2000 – 10.2009 44 60 1242 caroserie
STILO (192_) 1.2 16V (192_XA1B) 02.2002 – 11.2006 59 80 1242 hatchback
STILO (192_) 1.4 16V 03.2005 – 11.2006 66 90 1368 hatchback
STILO (192_) 1.4 16V (192AXH1B, 192BXH1B) 10.2003 – 12.2006 70 95 1368 hatchback
STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V 03.2005 – 08.2008 66 90 1368 combi
STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V 01.2004 – 08.2008 70 95 1368 combi
           
 LANCIA  An fabricație  kW  CP  cmc  Design
MUSA (350_) 1.4 (350.AXA11, 350.AXA1A) 10.2004 – 09.2012 70 95 1368 microbus
MUSA (350_) 1.4 (350.AXF1A) 09.2005 – 09.2012 57 78 1368 microbus
Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) 03.1996 – 09.2003 44 60 1242 hatchback
Y (840_) 1.2 16V (840AD) 04.1997 – 09.2003 63 86 1242 hatchback
Y (840_) 1.2 16V (840AG1A) 10.2000 – 09.2003 59 80 1242 hatchback
YPSILON (843_) 1.2 (843.AXA1A) 10.2003 – 12.2011 44 60 1242 hatchback
YPSILON (843_) 1.2 (843.AXB1A) 10.2003 – 12.2011 59 80 1242 hatchback
YPSILON (843_) 1.4 16V (843.AXC11, 843.AXC1B, 843.AXC1A) 10.2003 – 12.2011 70 95 1368 hatchback


 

Compresor Fiat-Lancia 0.9i-1.4i

Reviews

There are no reviews yet.

Write A Review

Your email address will not be published.