Compresor clima Opel Omega B 2.0 Benzina 90443840

Sale

270,00 lei 425,00 lei

1 in stock
SKU CC4892
Add to wishlist Add to compare

Description

Compresor clima Opel Omega B 2.0 Benzina | 90443840

Cod Intern : CC4892













Producător Număr OE
GENERAL MOTORS 1850050
GENERAL MOTORS 1854014
GENERAL MOTORS 1854043
GENERAL MOTORS 1854050
GENERAL MOTORS 1854145
GENERAL MOTORS 90443840
GENERAL MOTORS 1135106
GENERAL MOTORS 24432574
OPEL 90509595


 




















 OPEL  An fabricație  kW  CP  cmc  Design
OMEGA B (V94) 2.0 (F69, M69, P69) 03.1994 – 12.2000 85 115 1998 limuzina
OMEGA B (V94) 2.0 (F69, M69, P69) 03.1994 – 09.1999 85 116 1998 limuzina
OMEGA B (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69) 03.1994 – 09.1999 100 136 1998 limuzina
OMEGA B (V94) 2.2 16V (F69, M69, P69) 09.1999 – 07.2003 106 144 2198 limuzina
OMEGA B (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69) 03.1994 – 09.2000 125 170 2498 limuzina
OMEGA B (V94) 2.6 V6 (F69, M69, P69) 09.2000 – 07.2003 132 180 2597 limuzina
OMEGA B (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69) 04.1994 – 02.2001 155 211 2962 limuzina
OMEGA B (V94) 3.2 V6 (F69, M69, P69) 02.2001 – 07.2003 160 218 3175 limuzina
OMEGA B combi (V94) 2.0 (F35, M35, P35) 03.1994 – 09.1999 85 116 1998 combi
OMEGA B combi (V94) 2.0 16V (F35, M35, P35) 03.1994 – 09.1999 100 136 1998 combi
OMEGA B combi (V94) 2.2 16V (F35, M35, P35) 09.1999 – 07.2003 106 144 2198 combi
OMEGA B combi (V94) 2.5 V6 (F35, M35, P35) 03.1994 – 09.2000 125 170 2498 combi
OMEGA B combi (V94) 2.6 V6 (F35, M35, P35) 09.2000 – 07.2003 132 180 2597 combi
OMEGA B combi (V94) 3.0 V6 (F35, M35, P35) 04.1994 – 02.2001 155 211 2962 combi
OMEGA B combi (V94) 3.2 V6 (F35, M35, P35) 02.2001 – 07.2003 160 218 3175 combi
SINTRA (APV) 2.2 i 16V (OUN16, Y94) 11.1996 – 04.1999 104 141 2198 microbus


 

Compresor clima Opel Omega B 2.0 Benzina 90443840

Reviews

There are no reviews yet.

Write A Review

Your email address will not be published.