Compresor AC Fiat/ Lancia 1.9- 1.3 JTD

Sale

450,00 lei 650,00 lei

1 in stock
SKU CC1039
Add to wishlist Add to compare

Description

Compresor AC Fiat/ Lancia 1.9- 1.3 JTD – 5a7975600 Dezmembrari Auto Multimarca: Stoc depozit Bacau peste 10.000 de repere(Motoare-Cutii de viteze- Alternatoare -Compresoare Ac- Electromotoare – Portiere – Faruri – Cardane -Jante – Injectoare – Pompe Abs ETC)

Cod Intern : CC1039












FIAT 1537745
FIAT 46819144
FIAT 51746931
FIAT 52060460
FIAT 71722315
FIAT 71785265
FIAT 5A7975300
FIAT 5A7975600
FIAT 9S5119D623BA


 






















































 FIAT  An fabricație  kW  CP  cmc  Design
500 (312_) 1.3 D Multijet (312AXB1A) 10.2007 – 55 75 1248 hatchback
500 (312_) 1.3 D Multijet (312AXE1A) 12.2009 – 70 95 1248 hatchback
500 C (312_) 1.3 D Multijet (312CXB1A) 09.2009 – 55 75 1248 Cabriolet
500 C (312_) 1.3 D Multijet (312CXE1A, 312AXE1A) 09.2009 – 70 95 1248 Cabriolet
BARCHETTA (183_) 1.8 16V 04.1995 – 05.2005 96 130 1747 Cabriolet
DOBLO Cargo (223_) 1.3 D Multijet 10.2005 – 01.2010 55 75 1248 caroserie inchisa/combi
DOBLO Cargo (223_) 1.3 JTD 16V 05.2004 – 12.2006 51 70 1248 caroserie inchisa/combi
DOBLO Cargo (223_) 1.3 JTD 16V Multijet 08.2006 – 62 84 1248 caroserie inchisa/combi
DOBLO microbus (119_, 223_) 1.3 D Multijet 10.2005 – 62 84 1248 microbus
DOBLO microbus (119_, 223_) 1.3 JTD 16V 12.2004 – 05.2005 51 70 1248 microbus
IDEA (350_) 1.3 D Multijet 01.2004 – 51 70 1248 microbus
IDEA (350_) 1.3 D Multijet 10.2005 – 66 90 1248 microbus
IDEA (350_) 1.3 D Multijet 05.2008 – 12.2012 70 95 1248 microbus
IDEA (350_) 1.9 JTD 01.2004 – 74 101 1910 microbus
PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet (312PXL1A) 02.2012 – 55 75 1248 hatchback
PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet (312PXU1A, 312PXW1A) 04.2015 – 70 95 1248 hatchback
PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4×4 (312PXL1A) 06.2012 – 55 75 1248 hatchback
PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4×4 (312PXS2A) 06.2014 – 59 80 1248 hatchback
PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4×4 (312PXU1A) 04.2015 – 70 95 1248 hatchback
PANDA / PANDA CLASSIC (169_) 1.3 D Multijet (169.AXC1A) 09.2003 – 51 70 1248 hatchback
PANDA / PANDA CLASSIC (169_) 1.3 D Multijet (169AXG1A, 169AXD1A) 06.2006 – 08.2013 55 75 1248 hatchback
PANDA / PANDA CLASSIC (169_) 1.3 D Multijet 4×4 (169.AXC2A) 10.2004 – 51 70 1248 hatchback
PANDA / PANDA CLASSIC (169_) 1.3 JTD Multijet 4×4 (169AXG1A, 169AXG2A) 09.2010 – 08.2013 55 75 1248 hatchback
PANDA VAN (312_, 519_) 1.3 D Multijet (312CXL1A, 312DXL1A) 02.2012 – 55 75 1248 caroserie
PANDA VAN (312_, 519_) 1.3 D Multijet (312PXS2A) 12.2015 – 59 80 1248 caroserie
PANDA VAN (312_, 519_) 1.3 D Multijet 4×4 (312CXL2A) 06.2012 – 55 75 1248 caroserie
PANDA Van (169_) 1.3 D Multijet 03.2004 – 51 70 1248 caroserie
PANDA Van (169_) 1.3 D Multijet 01.2006 – 55 75 1248 caroserie
PANDA Van (169_) 1.3 D Multijet 4×4 01.2006 – 55 75 1248 caroserie
PUNTO (188_) 1.3 JTD 16V 06.2003 – 03.2012 51 70 1248 hatchback
PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) 09.1999 – 03.2012 96 130 1747 hatchback
PUNTO (188_) 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) 09.1999 – 03.2012 44 60 1910 hatchback
PUNTO (188_) 1.9 JTD 10.2001 – 03.2012 63 86 1910 hatchback
PUNTO (188_) 1.9 JTD 06.2003 – 03.2012 74 101 1910 hatchback
PUNTO (188_) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) 09.1999 – 03.2012 59 80 1910 hatchback
PUNTO Van (188_) 1.3 JTD 06.2003 – 10.2005 51 69 1248 caroserie
PUNTO Van (188_) 1.9 D 60 02.2000 – 10.2009 44 60 1910 caroserie
PUNTO Van (188_) 1.9 JTD 02.2000 – 10.2009 63 86 1910 caroserie
STRADA pick-up (178_) 1.3 D Multijet 05.2006 – 62 85 1248 pick-up
STRADA pick-up (178_) 1.3 D Multijet (278AYR1A) 10.2010 – 70 95 1248 pick-up
 LANCIA  An fabricație  kW  CP  cmc  Design
MUSA (350_) 1.3 D Multijet (350.AXB11, 350.AXB1A) 10.2004 – 09.2012 51 70 1248 microbus
MUSA (350_) 1.3 D Multijet (350.AXG11, 350.AXG1A) 09.2006 – 09.2012 66 90 1248 microbus
MUSA (350_) 1.3 D Multijet (350.AXM11, 350.AXM1A, 350.AXI1A) 03.2009 – 09.2012 70 95 1248 microbus
MUSA (350_) 1.9 D Multijet (350.AXC1A) 10.2004 – 09.2012 74 101 1910 microbus
YPSILON (312_) 1.3 D Multijet (312.YXE1A, 312.YXU1A) 05.2011 – 70 95 1248 hatchback
YPSILON (843_) 1.3 D Multijet (843.AXE11, 843.AXE1A) 09.2006 – 12.2011 66 90 1248 hatchback
YPSILON (843_) 1.3 D Multijet (843.AXF11, 843.AXF1A, 843.AXM11,… 09.2006 – 12.2011 55 75 1248 hatchback
YPSILON (843_) 1.3 D Multijet (843.AXH1A, 843.AXE1A) 05.2007 – 12.2011 77 105 1248 hatchback
YPSILON (843_) 1.3 JTD (843.AXD11, 843.AXD1A) 10.2003 – 12.2011 51 70 1248 hatchback


 

Compresor AC Fiat/ Lancia 1.9- 1.3 JTD

Reviews

There are no reviews yet.

Write A Review

Your email address will not be published.